Python developer

 • Development
 • Remote job

Python developer

Ahoj!

Jsme ambiciózní FinTech start-up vytvářející finanční a platební technologie, které zjednodušují lidem život. Hledáme vývojáře, který nám pomůže rozvíjet stávající a nové produkty. Primárně se jedná o naši platební appku s kartou. Využíváme technologie k tomu, abychom inovovali způsoby, jak lze platit za produkty a služby tak, aby člověka co nejméně zatěžovaly a abychom do plateb naopak přinášeli komfort a skvělou UX.


Již jsme vyřešili nakupování na internetu na jedno kliknutí, placení složenek a faktur pouhým vyfocením v appce nebo přeposláním na email. Spustili jsme s Mastercard platební kartu s Apple Pay i Google Pay, která má nejlepší kurz pro platby v zahraničí a je propojená s vymakanou aplikací. Každá platba se automaticky kategorizuje a uživatel si může zobrazit za co nejvíc utrácí. Platbu třeba v restauraci si může rozdělit s přáteli jednoduše v naší aplikaci.
A v pipeline toho máme hodně - Budgeting, rozšíření Twisto Pay, appka pro nákupy s rozložením plateb,... – zkrátka hodně vychytávek, s jejichž vývojem potřebujeme pomoct.


Kromě Česka jsme spustili naše služby v Polsku a brousíme si zuby na Rumunsko (jeden z nejrychleji rostoucích trhů v Evropě) a Slovensko. Chceme se stát šampionem v regionu CEE.


Co Tě v Twistu čeká?

Aktuálně se v Twistu zaměřujeme na rozšíření služby Twisto Pay do dalších e-shopů. Ve spolupráci s externí platební bránou (agregátorem) připravujeme integraci mezi její platební metody. Všechny procesy kolem toho bychom chtěli postupně plně zautomatizovat, aby zapnutí a používání Twisto Pay v jednotlivých eshopech bylo doslova na pár kliknutí. Umožní nám to rychlou expanzi na Polský trh a dále na další zahraniční trhy.


Na tento nelehký úkol potřebujeme právě Tebe. Abychom společně navrhli a implementovali kvalitní řešení, které bude škálovatelné, robustní a rozšířitelné. Setkáš se tak s naším kreditním scoringem (machine learning a neuronové sítě - více na nikitaengine.com), eshop API, settlementem, administrací, interními dashboardy, apod.


Dále můžeš očekávat:

 • Přímý vliv na výsledky Twisto – vývoj a technologie u nás tvoří jádro firmy
 • Minimum byrokracie, ale zato hodně času s “vyhrnutými rukávy“
 • Velký prostor pro osobní rozvoj – v rámci týmu pravidelně pořádáme přednášky o technologiích, se kterými si zrovna hrajeme a také pravidelně pořádáme veřejné akce o backendových technologiích a architektuře – backendisti.cz
 • Klid na práci – vývoj u nás má oddělené kanceláře a dostatek prostoru pro soustředěnou práci
 • Home office – práce na dálku u nás funguje, ale možnost se občas potkat osobně v kanceláři je výhodou
 • Neformální a příjemná atmosféra - všichni se známe, nepotrpíme si na formality a máme taky smečku psů
 • Podpora zdravého životního stylu – nabízíme multisportku, flexibilní pracovní dobu, zdravotní péči, pití a ovoce denně v kanceláři, týmové akce a 5 týdnů dovolené.

Jsi to ty?

Očekáváme od tebe, že nejen perfektně ovládáš vývoj, ale zároveň dokážeš pracovat v týmu.

 • Základem je velmi dobrá znalost Pythonu (používáme 3.4 a novější), Django frameworku, GIT, SQL (PostgreSQL výhodou) a smysl pro kvalitní, dlouhodobě udržitelný a dobře otestovaný kód.
 • Výhodou, ne však nutností je zkušenost s Celery, Django REST Frameworkem a Elasticsearch.
 • Pokud jsi full stack vývojář(ka), nebo máš zkušenost i s jinými programovacími jazyky, tak budeš mít náskok před ostatními kandidáty.


Pokud ti chybí znalosti v některé ze zde zmíněných oblastí, tak to vůbec nevadí, pokud máš v sobě chuť naučit se něco nového a zároveň máš už delší zkušenost s vývojem, např. v jiné technologii.

O detailech se rádi pobavíme na osobním pohovoru. Pokud tě to bude zajímat, tak ti rádi ukážeme i konkrétní části aplikace, abys věděl(a) s čím (a na čem) budeš pracovat.