Python developer

  • Development
  • Praha, Česká republika

Python developer

Ahoj!

Jsme ambiciózní FinTech start-up vytvářející finanční a platební technologie, které zjednodušují lidem život. Hledáme seniorního vývojáře, který nám pomůže rozvíjet stávající a nové produkty. Primárně se jedná o naši platební appku s kartou. Využíváme technologie k tomu, abychom inovovali způsoby, jak lze platit za produkty a služby tak, aby člověka co nejméně zatěžovaly a abychom do plateb naopak přinášeli komfort a skvělou UX.

Již jsme vyřešili nakupování na internetu na jedno kliknutí, placení složenek a faktur pouhým vyfocením v appce nebo přeposláním na email. Spustili jsme s Mastercard platební kartu s platebním náramkem, která má nejlepší kurz pro platby v zahraničí a je propojená s vymakanou aplikací. A v pipeline toho máme hodně - Google Pay, Apple Pay, Split the Bill, Personal Finance Management, Budgeting… zkrátka hodně vychytávek, s jejichž vývojem potřebujeme pomoct.

Kromě Česka jsme spustili naše služby v Polsku a brousíme si zuby na Rumunsko (jeden z nejrychleji rostoucích trhů v Evropě) a Slovensko. Chceme se stát šampionem v regionu CEE.

 

Co tě v Twistu čeká?

Kromě Twisto účtu, který je hlavní komponentou, se kterou zákazníci přicházejí do styku, pracujeme samozřejmě i na jiných součástech naší aplikace. Mezi ty patří API (ať už interní pro potřeby mobilních aplikací, nebo i to veřejné), zákaznické rozhraní, e-shop administrace, kreditní skóring (machine learning a neuronové sítě - více na nikitaengine.com), interní dashboardy, Twisto platební karta, nebo třeba automatizace procesů.


Aktuálně hledáme kolegyni nebo kolegu pro karetní tým, který se zabývá vývojem backendu pro zpracování transakcí, službami jako Apple Pay a Google Pay a dalšími podpůrnými funkcemi, zajišťovanými vesměs pomocí API třetích stran. Rozhraním je GraphQL API, které konzumují naše klientské aplikace (nativní aplikace pro Android a iOS a webové rozhraní v Reactu).


Dále můžeš očekávat:

  • Přímý vliv na výsledky Twisto – vývoj a technologie u nás tvoří jádro firmy
  • Minimum byrokracie, ale zato hodně času s “vyhrnutými rukávy“
  • Velký prostor pro osobní rozvoj – v rámci týmu pravidelně pořádáme přednášky o technologiích, se kterými si zrovna hrajeme a také pravidelně pořádáme veřejné akce o backendových technologiích a architektuře – backendisti.cz
  • Klid na práci – vývoj u nás má oddělené kanceláře a dostatek prostoru pro soustředěnou práci
  • Neformální a příjemná atmosféra - všichni se známe, nepotrpíme si na formality a máme taky smečku psů

Jsi to ty?

Očekáváme od tebe, že nejen perfektně ovládáš vývoj, ale zároveň dokážeš pracovat v týmu a motivovat jej.

  • Základem je perfektní znalost Django, Pythonu (používáme 3.4 a novější), GIT, SQL (PostgreSQL výhodou) a smysl pro kvalitní, dlouhodobě udržitelný a dobře otestovaný kód.
  • Výhodou, ne však nutností je zkušenost s Celery, Django REST Frameworkem a Elasticsearch.
  • Pokud jsi full stack vývojář(ka), nebo máš zkušenost i s jinými programovacími jazyky, tak budeš mít náskok před ostatními kandidáty.

Pokud ti chybí znalosti v některé ze zde zmíněných oblastí, tak to vůbec nevadí, pokud máš v sobě chuť naučit se něco nového a zároveň máš už delší zkušenost s vývojem, např. v jiné technologii.

O detailech se rádi pobavíme na osobním pohovoru. Pokud tě to bude zajímat, tak ti rádi ukážeme i konkrétní části aplikace, abys věděl(a) s čím (a na čem) budeš pracovat.