Přeskočit na obsah

Verification Specialist

Hybridní
  • Prague, Praha, hlavní město, Česko
Customer Care

Popis pracovní pozice

Ahoj!
Jsme Twisto a baví nás fintech! Vytváříme aplikaci, která usnadňuje každodenní placení více než půl milionu našich zákazníků. Pojď se o nás dozvědet více!

Jsme tým specialistů a procházejí nám pod rukama žádosti o registraci Twisto účtu. Máme v hledáčku také verifikační procesy u našich partnerských e‑shopů a zároveň dohlížíme na proces vrácení zboží. Naše práce je čistě administrativní a s našimi zákazníky komunikujeme výhradně e-mailem.

Co Tě v Twistu čeká?
  • Šance nastartovat kariéru v oblasti financí;
  • Práce v teamu, který se stará o registrační proces nového zákazníka;
  • Možnost podílet se na péči o naše zákazníky a zároveň i o partnerské e-shopy;
  • Kanceláře v Karlíně a dostupnost všeho, co město nabízí;
  • Podpora zdravého životního stylu (ovoce po ruce, freshe, pitný režim, multisport karta);
  • Neformální a příjemná atmosféra - všichni se známe, nepotrpíme si na formality a máme taky smečku psů.
Co Ti nabízíme?
  • Zkrácenou pracovní dobu - pracujeme jen 7,5 hodiny denně;
  • Stravenkový paušál (90Kč/den)- nedáváme papírky, ale peníze posíláme každý měsíc přímo na účet spolu se mzdou
  • Výkonnostní bonusy až 2.000Kč;
  • Možnost využít zvýhodněný firemní mobilní tarifa Twisto Premium;
  • 30 dní dovolené a 4 whatever days aneb dělej si co chceš ;
  • Podporu zdravého životního stylu – máme dotovanou MultiSport Kartu, zdravotní péči, pití (mimo jiné skvělou kávu na mlýnku ️ nebo chai latte)a ovoce denně v kanceláři, týmové akce, atd.;
  • Možnost občasné práce z domu! A k tomu i příspěvek na homeoffice až 1.000Kč/měsíčně;
  • Neformální a příjemnou atmosféru - všichni se známe, nepotrpíme si na formality (ani píchačky) a máme taky smečku psů;
  • A v neposlední řadě start-upové prostředí a super partu .

Požadavky pracovní pozice

  • Mezi Tvé silné stránky patří pečlivost a máš dobrý cit pro detail;
  • Rád pracuješ a komunikuješ s lidmi (písemnou formou);
  • Jsi teamový hráč;
  • Slovo multitasking ti není cizí;
  • Jsi rozhodný a spolehlivý (budeš pracovat s citlivými údaji);
  • Umíš anglicky na úrovni běžné komunikace.
Hybridní

nebo

Hybridní