Idź do zawartości

Senior Business Development Manager

Hybryda
  • Warszawa, mazowieckie, Polska
Sales

Opis oferty

Twisto, spółka należąca do Param, jest wiodącym dostawcą usług typu "kup teraz, zapłać później" w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasza aplikacja mobilna umożliwia klientom odraczanie płatności, rozkładanie ich na raty, dzielenie się rachunkami ze znajomymi, a także szybkie i łatwe regulowanie płatności. Twisto oferuje wirtualne karty do wygodnych zakupów w dowolnym miejscu i agreguje płatności dla użytkowników, zapewniając im najlepszy możliwy kurs wymiany dla płatności międzynarodowych. Z ponad 20 000 współpracującymi merchantami Twisto oferuje szersze i lepsze opcje płatności, co przekłada się na wyższy współczynnik konwersji, wyższą średnią wartość zakupu i mniej zmarnowanego czasu.

Opis stanowiska

Rozszerzając nasze portfolio poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Senior Business Development Manager, która dołączy do naszego zespołu w Polsce. Celem tej roli jest m.in. zarządzanie istniejącym portfelem partnerów oraz poszukiwanie i/lub tworzenie nowych możliwości w celu zacieśnienia współpracy;

Jako Business Development Manager będziesz odpowiadać za:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży;
  • Zarządzanie istniejącym portfelem merchantów, poszukiwanie i/lub tworzenie nowych możliwości w celu zacieśnienia współpracy;
  • Proaktywne zarządzanie cyklem sprzedaży;
  • Poszukiwanie nowych możliwości zwiększenia przychodów (X-sell, upsell);
  • Udział w wydarzeniach branżowych np. targi, konferencje itp.) w charakterze wystawcy i/lub prezentera/ki;
  • Wspieranie inicjatyw marketingowych;
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami w celu oceny wydajności i inicjowania nowych pomysłów produktowych oraz prowadzenia działań wspierających i generujących leady;
  • Udział w definiowaniu wewnętrznych procesów wspierających rozwój biznesu i firmy.

Co oferuje Twisto:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku z realnym wpływem na osiągane wyniki;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w ramach firmy;
  • Współpracę z międzynarodowym zespołem (możliwość poznania funkcjonowania rynku BNPL na innych rynkach europejskich i Bliskiego Wschodu oraz wymiany doświadczeń);
  • 30 dni płatnego urlopu wypoczynkowego + 4 dodatkowe dni wolne na sprawy administracyjne (łącznie 34 dni w roku);
  • ekwiwalent pieniężny w związku z pracą hybrydową;
  • Prywatna opieka medyczna i dofinansowana karta Multisport;
  • 5 dni dodatkowego płatnego urlopu dla ojców po urodzeniu dziecka;
  • Dobrze zlokalizowane biuro w centrum Warszawy w odrestaurowanej kamienicy (Smolna 40) lub możliwość pracy hybrydowej (praca w biurze przynajmniej raz w tygodniu).

Wymagania

  • Znajomość branży płatniczej - warunek konieczny;
  • Min. 8 lat doświadczenia w sprzedaży (firmy z branży finansowej / Fin-Tech / dostawcy usług płatniczych  / karty / akceptacji itp. będzie dodatkowym atutem);
  • Osiągnięcia sprzedażowe i zbudowana sieć kontaktów (merchanci);
  • Silne umiejętności nawiązywania i budowania skutecznych relacji biznesowych;
  • Koncentracja na celu, rozwoju biznesu i klientach;
  • Zdolność i komfort pracy samodzielnej w dynamicznym środowisku pracy;
  • Motywacja wewnętrzna, pozytywne myślenie i nastawienie na znalezienie rozwiązania;
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2);
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjackie).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji, prosimy o wysłanie CV w języku angielskim.

Hybryda
Sales

lub

Hybryda
Sales